Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32522N6224K289
B32522N6224K289
B32522N6224K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32522N6224K289 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32522N6224K289
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
3840 pcs
Product parameter
številka dela B32522N6224K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS