Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32522N6474J000
B32522N6474J000
B32522N6474J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32522N6474J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32522N6474J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32522N6474J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 131172 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Serija B32522 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 495-1253
B32522N6474J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF