Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32522N6474J189
B32522N6474J189
B32522N6474J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32522N6474J189 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32522N6474J189
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2800 pcs
Product parameter
številka dela B32522N6474J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS