Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32529E6104K000
B32529E6104K000
B32529E6104K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32529E6104K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32529E6104K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32529E6104K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 251504 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)