Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32529E6223K000
B32529E6223K000
B32529E6223K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32529E6223K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32529E6223K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela B32529E6223K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS