Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32560J6153K189
B32560J6153K189
B32560J6153K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32560J6153K189 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32560J6153K189
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
10400 pcs
Product parameter
številka dela B32560J6153K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 666429 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm)
Serija SilverCap™ B32560 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-DIP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 0.015µF