Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32560J6222K000
B32560J6222K000
B32560J6222K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32560J6222K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32560J6222K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2200PF 10% 400VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32560J6222K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2200PF 10% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 811577 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm)