Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32562J1105J189
B32562J1105J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32562J1105J189 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32562J1105J189
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 5% 2-DIP
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela B32562J1105J189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 5% 2-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 161026 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija -
Serija B32562 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-DIP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 1µF Film Capacitor Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 1µF