Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32562J1106K000
B32562J1106K000
B32562J1106K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32562J1106K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32562J1106K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10UF 10% 100VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela B32562J1106K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10UF 10% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44552 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Serija SilverCap™ B32562
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena 495-6850
B32562J1106K
B32562J1106K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 10µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 10µF