Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32562J6224M000
B32562J6224M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32562J6224M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32562J6224M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 400VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
3400 pcs
Product parameter
številka dela B32562J6224M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 298309 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.185" W (16.50mm x 4.70mm)
Serija B32562 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena B32562J6224M delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije General Purpose