Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32562J6473K000
B32562J6473K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32562J6473K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32562J6473K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
7200 pcs
Product parameter
številka dela B32562J6473K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 440069 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%