Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32620A4153K000
B32620A4153K000
B32620A4153K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32620A4153K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32620A4153K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela B32620A4153K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 354151 pcs Podatkovni list B32620,21 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)