Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32620A4153K289
B32620A4153K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32620A4153K289 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32620A4153K289
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
6400 pcs
Product parameter
številka dela B32620A4153K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 298031 pcs Podatkovni list B32620,21 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Serija B32620 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
natančen opis 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.015µF