Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32621A6223K289
B32621A6223K289
B32621A6223K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32621A6223K289 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32621A6223K289
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
680 pcs1360 pcs2040 pcs
4760 pcs17000 pcs34000 pcs
Product parameter
številka dela B32621A6223K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 260575 pcs Podatkovni list B32620,21 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 400V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Serija B32621 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena 495-4882-3
B32621A6223K289-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked natančen opis 0.022µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije High Pulse, DV/DT