Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32621A6273M000
B32621A6273M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32621A6273M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32621A6273M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.027UF 20% RADIAL
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela B32621A6273M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.027UF 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 234269 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC - Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija -
Serija B32621 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32621A6273M delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked natančen opis 0.027µF Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije High Pulse, DV/DT