Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32621A6333K189
B32621A6333K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32621A6333K189 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32621A6333K189
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
4400 pcs
Product parameter
številka dela B32621A6333K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 229267 pcs Podatkovni list B32620,21 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 400V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Serija B32621 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
natančen opis 0.033µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.033µF