Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32621A6682J000
B32621A6682J000
B32621A6682J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32621A6682J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32621A6682J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32621A6682J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 298744 pcs Podatkovni list B32620,21 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 400V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Serija B32621 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 495-1324
B32621A6682J
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked natančen opis 6800pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije High Pulse, DV/DT