B32652A2412J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32652A2412J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | B32652A2412J000 |
|---|---|
| Proizvajalec | EPCOS |
| Opis | CAP FILM 4100PF 5% 2KVDC RADIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | B32652A2412J000 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | CAP FILM 4100PF 5% 2KVDC RADIAL | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 223594 pcs | Podatkovni list | B32651-B32658 Series |
| Kategorija | kondenzatorji | Voltage Rating - DC | 2000V (2kV) |
| Voltage Rating - AC | 700V | Toleranca | ±5% |
| Prekinitev | PC Pins | Serija | B32652 |
| Ocene | - | Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | Radial | Druga imena | B32652A2412J B32652A2412J-ND |
| delovna temperatura | -55°C ~ 100°C | Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Razdalja med vodikom | 0.591" (15.00mm) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | - | Dielektrični material | Polypropylene (PP), Metallized |
| natančen opis | 4100pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | Zmogljivost | 4100pF |