Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32652A2681J000
B32652A2681J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32652A2681J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32652A2681J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 680PF 5% 2KVDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B32652A2681J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 680PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4616 pcs Podatkovni list B32651-58 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Serija B32652
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32652A2681J
B32652A2681J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 680pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 680pF