Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32652A3224K000
B32652A3224K000
B32652A3224K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32652A3224K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32652A3224K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32652A3224K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 331836 pcs Podatkovni list B32651-B32658 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)