Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32652A3264J000
B32652A3264J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32652A3264J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32652A3264J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.26UF 5% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela B32652A3264J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.26UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS