Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32913A5473K000
B32913A5473K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32913A5473K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32913A5473K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 530VAC RAD
(v ameriških dolarjih)
2880 pcs
Product parameter
številka dela B32913A5473K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 530VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85052 pcs Podatkovni list B32912x5-18x5 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 530V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
Serija B32913 Ocene X1
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32913A5473K delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.047µF Film Capacitor 530V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije EMI, RFI Suppression