Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32913A5473M000
B32913A5473M000
B32913A5473M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32913A5473M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32913A5473M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 20% 1KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
2880 pcs
Product parameter
številka dela B32913A5473M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 20% 1KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 93854 pcs Podatkovni list B32911-B32918 Series, 530v
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 530V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)