Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32926C3565M000
B32926C3565M000
B32926C3565M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32926C3565M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32926C3565M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 5.6UF 20% 305VAC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32926C3565M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 5.6UF 20% 305VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45778 pcs Podatkovni list B32921-28C, D Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 305V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.709" W (41.50mm x 18.00mm)
Serija B32926 Ocene X2
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 495-1895
B32926C3565M
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.280" (32.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 5.6µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
Zmogljivost 5.6µF Aplikacije EMI, RFI Suppression