Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32926C3825K000
B32926C3825K000
B32926C3825K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32926C3825K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32926C3825K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 8.2UF 10% 305VAC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
640 pcs
Product parameter
številka dela B32926C3825K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 8.2UF 10% 305VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30721 pcs Podatkovni list B32921-28C, D Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 305V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)
Serija B32926 Ocene X2
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 495-1897
B32926C3825K
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.555" (39.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 8.2µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
Zmogljivost 8.2µF Aplikacije EMI, RFI Suppression