Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > B37979N1221J000
B37979N1221J000
B37979N1221J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B37979N1221J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B37979N1221J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL
Product parameter
številka dela B37979N1221J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5121 pcs Podatkovni list C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Serija B37979N Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 495-3300
B37979N1221J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti - natančen opis 220pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 220pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency