Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > B37979N1221J054
B37979N1221J054
B37979N1221J054
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B37979N1221J054 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B37979N1221J054
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL
Product parameter
številka dela B37979N1221J054 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 220PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3990 pcs Podatkovni list C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)