Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41505A8688M000
B41505A8688M000
B41505A8688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41505A8688M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41505A8688M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela B41505A8688M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20092 pcs Podatkovni list B41505 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija B41505
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.6A @ 100Hz Ocene -