Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41505A9158M000
B41505A9158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41505A9158M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41505A9158M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
(v ameriških dolarjih)
320 pcs
Product parameter
številka dela B41505A9158M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 29449 pcs Podatkovni list B41505 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija B41505
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.9A @ 100Hz Ocene -