Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41895A6827M002
B41895A6827M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41895A6827M002 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41895A6827M002
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B41895A6827M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6017 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija - Serija B41895
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
Zmogljivost 820µF Aplikacije Automotive