Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41895A7128M003
B41895A7128M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41895A7128M003 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41895A7128M003
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B41895A7128M003 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5763 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija - Serija B41895
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.56A @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 29 mOhms Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 33 mOhm @ 10kHz natančen opis 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 33 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 1200µF Aplikacije Automotive