Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43454A5158M000
B43454A5158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43454A5158M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43454A5158M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela B43454A5158M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2452 pcs Podatkovni list B43454, B43474 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.532" Dia (64.30mm) Serija B43454
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6A @ 100Hz Ocene -