Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43454A5398M000
B43454A5398M000
B43454A5398M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43454A5398M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43454A5398M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela B43454A5398M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1126 pcs Podatkovni list B43454, B43474 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm) Serija B43454
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11A @ 100Hz Ocene -