Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43821A9106M000
B43821A9106M000
B43821A9106M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43821A9106M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43821A9106M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B43821A9106M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 256751 pcs Podatkovni list B41821, 43821 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija B43821
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 115mA @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 495-6030
B43821A9106M
B43821A9106M-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 Ohm @ 120Hz natančen opis 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 18 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose