Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43821A9107M000
B43821A9107M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43821A9107M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43821A9107M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B43821A9107M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4971 pcs Podatkovni list B41821, 43821 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm) Serija B43821
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 460mA @ 120Hz Ocene -