Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43851A1477M000
B43851A1477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43851A1477M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43851A1477M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B43851A1477M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5383 pcs Podatkovni list B41851, B43851 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 160V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija B43851
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 700mA @ 120Hz Ocene -