Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43851A2227M000
B43851A2227M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43851A2227M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43851A2227M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1200 pcs
Product parameter
številka dela B43851A2227M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 73215 pcs Podatkovni list B41851, B43851 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija B43851
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 700mA @ 120Hz Ocene -