Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B78108E1333J000
B78108E1333J000
B78108E1333J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B78108E1333J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B78108E1333J000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela B78108E1333J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 452596 pcs Podatkovni list B78108E, B78148E Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija BC+ Ocene -
Q @ Frek 50 @ 796kHz Pakiranje Tape & Reel (TR)