B78108E1681M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B78108E1681M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | B78108E1681M000 |
|---|---|
| Proizvajalec | EPCOS |
| Opis | FIXED IND 680NH 4.6A 31 MOHM TH |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |
Product parameter
| številka dela | B78108E1681M000 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 680NH 4.6A 31 MOHM TH | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 377811 pcs | Podatkovni list | B78108E, B78148E Series |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Tip | Wirewound |
| Toleranca | ±20% | Paket naprave za dobavitelja | Axial |
| Velikost / dimenzija | 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm) | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | BC+ | Ocene | - |
| Q @ Frek | 60 @ 7.96MHz | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | Axial | Druga imena | 495-6936-2 B78108E1681M B78108E1681MV3 |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C | Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material - jedro | Ferrite |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 1MHz | Induktivnost | 680nH |
| Višina - sedež (maks.) | - | Frekvenca - Samozadostna | 360MHz |
| natančen opis | 680nH Unshielded Wirewound Inductor 4.6A 31 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 31 mOhm Max |
| Trenutna ocena | 4.6A | Tok - nasičenost | 7.1A |