B82145A1154J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82145A1154J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | B82145A1154J000 |
|---|---|
| Proizvajalec | EPCOS |
| Opis | FIXED IND 150UH 770MA 900 MOHM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | B82145A1154J000 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 150UH 770MA 900 MOHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 154298 pcs | Podatkovni list | B82145A Series |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Tip | Wirewound |
| Toleranca | ±5% | Paket naprave za dobavitelja | - |
| Velikost / dimenzija | 0.256" Dia x 0.472" L (6.50mm x 12.00mm) | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | HLBC | Ocene | - |
| Q @ Frek | 40 @ 796kHz | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | Axial | Druga imena | B82145A1154J B82145A1154J-ND |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C | Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material - jedro | Ferrite |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 100kHz | Induktivnost | 150µH |
| Višina - sedež (maks.) | - | Frekvenca - Samozadostna | 3MHz |
| natančen opis | 150µH Unshielded Wirewound Inductor 770mA 900 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 900 mOhm Max |
| Trenutna ocena | 770mA | Tok - nasičenost | - |