Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82145A1224J000
B82145A1224J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82145A1224J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82145A1224J000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 690MA 1.1 OHM TH
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela B82145A1224J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 690MA 1.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 170405 pcs Podatkovni list B82145A Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.472" L (6.50mm x 12.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija HLBC Ocene -
Q @ Frek 30 @ 796kHz Pakiranje Tape & Reel (TR)