Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422A3820K100
B82422A3820K100
B82422A3820K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422A3820K100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422A3820K100
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 82NH 450MA 240 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela B82422A3820K100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 82NH 450MA 240 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 400695 pcs Podatkovni list B82422Ax100 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 27 @ 50MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena 495-1719-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz Induktivnost 82nH
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Frekvenca - Samozadostna 1.05GHz
natančen opis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 240 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Trenutna ocena 450mA Tok - nasičenost -