Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422A3820K108
B82422A3820K108
B82422A3820K108
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422A3820K108 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422A3820K108
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 82NH 450MA 240 MOHM
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela B82422A3820K108 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 82NH 450MA 240 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 314420 pcs Podatkovni list B82422Ax100 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 27 @ 50MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 82nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.05GHz natančen opis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 240 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Trenutna ocena 450mA