Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422H1104J000
B82422H1104J000
B82422H1104J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422H1104J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422H1104J000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 100UH 90MA 4.8 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela B82422H1104J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 100UH 90MA 4.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 234391 pcs Podatkovni list B82422H Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 20 @ 796kHz Pakiranje Tape & Reel (TR)