Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422T1222K000
B82422T1222K000
B82422T1222K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422T1222K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422T1222K000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 2.2UH 320MA 800 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela B82422T1222K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 2.2UH 320MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 464777 pcs Podatkovni list B82422T
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 30 @ 7.96MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena 495-1732-2
B82422T1222K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 800 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Trenutna ocena 320mA Tok - nasičenost -