Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422T1224K000
B82422T1224K000
B82422T1224K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422T1224K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422T1224K000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 45MA 22 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela B82422T1224K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 45MA 22 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 382362 pcs Podatkovni list B82422T
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 20 @ 796kHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena 495-1734-2
B82422T1224K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Frekvenca - Samozadostna 6MHz
natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 45mA 22 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 22 Ohm Max
Trenutna ocena 45mA Tok - nasičenost -