Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422T1333J000
B82422T1333J000
B82422T1333J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422T1333J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422T1333J000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 70MA 5.6 OHM SMD
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela B82422T1333J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 70MA 5.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 357087 pcs Podatkovni list B82422T
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 27 @ 2.52MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)