B82422T1334J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422T1334J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | B82422T1334J000 |
|---|---|
| Proizvajalec | EPCOS |
| Opis | FIXED IND 330UH SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | B82422T1334J000 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 330UH SMD | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5473 pcs | Podatkovni list | B82422T |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Tip | Wirewound |
| Toleranca | ±5% | Paket naprave za dobavitelja | 1210 (3225 Metric) |
| Velikost / dimenzija | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | SIMID | Ocene | AEC-Q200 |
| Q @ Frek | - | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 2-SMD, J-Lead | Druga imena | B82422T1334J B82422T1334J-ND |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material - jedro | Ferrite |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Induktivnost | 330µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.083" (2.10mm) | Frekvenca - Samozadostna | - |
| natančen opis | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 2-SMD, J-Lead | DC Resistance (DCR) | - |