Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82432A1272K000
B82432A1272K000
B82432A1272K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82432A1272K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82432A1272K000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 2.7UH 450MA 490 MOHM
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela B82432A1272K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 2.7UH 450MA 490 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 147179 pcs Podatkovni list B82432A SIMID Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene -
Q @ Frek 30 @ 7.96MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena B82432A1272K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 2.7µH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 170MHz natančen opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 490 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max Trenutna ocena 450mA