Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82432A1332J000
B82432A1332J000
B82432A1332J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82432A1332J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82432A1332J000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.3UH 425MA 550 MOHM
Product parameter
številka dela B82432A1332J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.3UH 425MA 550 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 141286 pcs Podatkovni list B82432A SIMID Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene -
Q @ Frek 30 @ 7.96MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena B82432A1332J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 155MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 425mA 550 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Trenutna ocena 425mA